Belomanastirski ansambl harmonika & gosti i Zbor OGŠ Đakovo

Foto: Silvija Butković i Ruza Mikesic

Treću godinu zaredom Belomanastirski ansambl harmonika u našem gradu! Nakon dva valentinovska koncerta, ovog će nas puta počastiti koncertom za Dan žena. Belomanastirski ansambl harmonika aktivan je već više od 10 godina, a čine ga Gabriela Feher, Kornelija Pacanović Zvečevac, Lidija Šumiga, Vladimir Kedmenec, Samir Jurčec i Davorin Bubalović. Na ovom će im se koncertu pridružiti i gosti: Zorislav Krušić (bubnjevi), Andrea Feher (klavijature), Marijana Matijević (sopran) i Marko Đurin (bariton). Prve su godine održali koncert u knjižnici, druge u Dvorani Florentini, a sada idemo u Dvoranu biskupa Antuna Mandića – dakle, svake godine publika je sve brojnija. Uz njih će nastupiti i Zbor Osnovne glazbene škole pri OŠ I. G. Kovačić Đakovo koji vodi maestra Marijana Matijević i zahvaljujući kojoj je uspostavljena suradnja između Belomanastirskog ansambla harmonika, Osnovne glazbene škole, Katoličkog bogoslovnog fakulteta i naše knjižnice. Veselimo se još jednom lijepom koncertu, a bogat program objavit ćemo uskoro!
Ulaz je slobodan i svi ste dobrodošli!