.

Rezultati foto natječaja “Razlistaj se!” – 2020.

.

Na četvrtom foto natječaju Gradske knjižnice i čitaonice Đakovo i Foto-kino kluba Đakovo pod nazivom “Razlistaj se!”, koji je trajao od 17. kolovoza do 1. listopada, sudjelovalo je 162 autora sa 677 fotografija.

Prema ocjenama prosudbenog povjerenstva u sastavu Hrvoje Duvnjak, Damir Rajle i Andrej Car nagrađeni su sljedeći autori i fotografije:

.

1. nagrada MIRELA ŠAVRLJUGA (Zagreb): Slonovo putovanje
2. nagrada MIRJANA PORUPSKI (Zagreb): U svojoj magli
3. nagrada ALEKSANDAR TOMULIĆ (Rijeka): Živi labirint

.

1. nagrada - Mirela Šavrljuga - Slonovo putovanje

2. mjesto - Mirjana Porupski - U svojoj magli

3. mjesto - Aleksandar Tomulić - Živi Labirint

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

.

Pohvaljeni su sljedeći autori i fotografije:

.

ĐOKO GLUŠICA (Rijeka): Starac i more 3
MARINKO POLOVIĆ (Karlovac): 50 nijansi sive ili plave
BORIS GOLUB (Zagreb): Sunce
VLATKO ŠPLIHAL: (Slavonski Brod) Iznad oblaka
MARY CRNKOVIĆ PILAŠ (Zagreb): Far over the misty mountains cold

Pohvala - Mary Crnković Pilaš - Far over the misty mountains cold

Pohvala - Vlatko Šplihal - Iznad oblaka

Pohvala - Marinko Polović - 50 nijansi plave

Pohvala - Đoko Gluščica - Starac i more 3

Pohvala - Boris Golub - Sunce

previous arrow
next arrow
Slider
 

.

Popis fotografija uvrštenih u izložbu (po abecednom redu autora):

.

1. ALEKSANDAR TOMULIĆ (Rijeka): Ribice morske prijateljice
2. ALEKSANDAR TOMULIĆ (Rijeka): Želiš li vidjeti bijele labudove
3. ANAMARIJA VITOVSKI (Đakovo): Ali Gospodin nije bio u olujnom vihoru
4. ANDREA KARAKAŠIĆ (Nova Gradiška): Ne srljajte kao guske u maglu
5. ANDREA KARAKAŠIĆ (Nova Gradiška):  Suze svetog Lovre
6. ANTE JAŠA (Zadar): Sto godina samoće
7. ANTONELA JANČIĆ (Vinkovci): Posjeduješ samo sebe
8. ANTE ROCA (Vodice): U potrazi za izgubljenim vremenom
9. BRANKA HRAŠKO (Otok): Koncerti u rukama
10. DARIO DORČIĆ (Rijeka): Mirisi, zlato i tamjan
11. DAVORIN JURKOVIĆ (Lič): Vlak u snijegu
12. DENIS KIRINČIĆ (Rijeka): Kako je teško biti sam
13. ĐOKO GLUŠICA (Rijeka): Starac i more 1
14. ĐOKO GLUŠICA (Rijeka): Starac i more 4
15. GORAN DORIĆ (Nova Gradiška): Planine
16. GORAN DORIĆ (Nova Gradiška): Slavonski kapital
17. GORAN DORIĆ (Nova Gradiška): Šuma Striborova
18. GABRIEL NEROVČIĆ (Đakovo:) Twilight fell
19. HELENA BUTKOVIĆ (Đakovo): Tajna
20. IVO MIŠUR (Zagreb): Ostajte ovdje
21. IVONA BAČELIĆ GRGIĆ (Zagreb): Hoćeš li znati biti sama
22. IVONA KNEŽEVIĆ (Đakovo): Mašti na volju
23. IZABELA SPAJIĆ (Piškorevci): Kud te noge nose
24. JEROLIM VULIĆ (Zadar): Čarolija riječi
25. JEROLIM VULIĆ (Zadar): Huji bura
26. JEROLIM VULIĆ (Zadar): Ljepote su koje nudiš
27. JOSIP FAJGL (Slavonski Brod): Ima salaš odmah iza svega
28. JOSIPA MADJAR (Osijek): Bijeli očnjak
29. JOSIPA MADJAR (Osijek):  Mali princ
30. JOSIPA MADJAR (Osijek): Starac i more
31. JULIJA DOMAC (Zagreb): I gledam more
32. KRISTINA OBERLING (Virovitica): Kiša
33. KRISTINA OBERLING (Virovitica): Paukova mreža

34. LJILJANA FERIĆ (Donji Andrijevci): Trag u beskraju
35. LJILJANA FERIĆ (Donji Andrijevci): I na kraju ostao sam sam
36. MAJA ČELIKOVIĆ (Zagreb): Stablo
37. MAJA STEVANOVIĆ (Jurdani): Snow White
38. MARIJA BRATONJA (Osijek): Visoka žuta žita
39. MARIN VITMAN (Đakovo): Divlji konj
40. MARINKO POLOVIĆ (Karlovac): Vodič kroz galaksiju za autostopere
41. MARIO JANČULA (Đakovo): I vrijeme je čekalo kucaj sata
42. MARY CRNKOVIĆ PILAŠ (Zagreb): Odd one out
43. MIRELA LEŠIĆ (Posavski Podgajci): Visoka žuta žita
44. MIRELA ŠAVRLJUGA (Zagreb): Črna mati zemla 1
45. MIRELA ŠAVRLJUGA (Zagreb): Moja borba
46. MIRJANA PORUPSKI (Zagreb): Jonathan prije leta
47. MIRNA VIDIĆ (Karlovac): Put
48. NENAD TICA (Stubičke Toplice): Kanarinčeva ljubovca
49. ROBERT NOVAK (Nedelišće): Teče i teče, teče jedan slap
50. ROBERT POCRNIĆ (Zagreb):  Jack London
51. ROBERT POCRNIĆ (Zagreb): Zelena rijeka
52. RUŽICA LAITKAM (Manchester): Reading magical book
53. SILVIJA BUTKOVIĆ (Đakovo): Kroz tamne krošnje
54. STELLA VISKOVIĆ (Bugojno): Šuma Striborova
55. SUZANA PRNJAT (Đakovo): Črna mati zemla
56. SUZANA PRNJAT (Đakovo): Snijeg
57. VANESSA LUKAS (Čaglin): Knjiga, jezero, čarolija
58. VESNA ŠPOLJAR (Zagreb): Čekaj me i ja ću doći
59. VIKICA JELIČIĆ (Đakovo): Galeb Jonathan Livingston
60. VIKICA JELIČIĆ (Đakovo): Zima dolazi
61. VLATKO ŠPLIHAL (Slavonski Brod): Šuma Striborova
62. ZDENKO VUKELIĆ (Rijeka): Futuristički manifest
63. ŽELJKA BLAŽEVAC VLAINIĆ (Slavonski Brod):  Uhapšen u svojoj magli
64. ŽELJKO GERMOVŠEK (Đakovo): Odiseja 2020.
65. ŽELJKO KRČADINAC (Zagreb): Psima ulaz zabranjen